Sojowe Świece Zapachowe Colorfull Collection - Lanaline Ekologiczne Świece
89
archive,tax-product_cat,term-colorful-collection,term-89,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Colorful Collection Świece sojowe

Naturalne świece i woski zapachowe

Colorful Collection Sojowe świece zapachowe

Świece sojowe z kolorowej kolekcji ożywią każde wnętrze, piękne kolory szkła idealnie współgrają z intensywnym ale nie duszącym zapachem wosku. Stworzone zostały ręcznie, w niewielkich seriach z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Wszystkie świece zapakowane są w białe eleganckie pudełka idealne na prezent.
Świece z wosku sojowego nie dymią podczas palenia, nie wywołują reakcji alergicznych, oraz bólu głowy (często spotykanej przypadłości przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, ekologiczne, koszerne i biodegradowalne, a ich czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych.

Olejki zapachowe dodane do naszych świec mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników