Enjoy świece palmowe - Lanaline Świece Ekologiczne
17
archive,tax-product_cat,term-swiece-palmowe,term-17,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Enjoy świece palmowe

Naturalne świece i woski zapachowe

Świece zapachowe Enjoy z wosku palmowego

Piękne świece wykonane w całości ręcznie w niewielkich seriach, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Idealne połączenie przejrzystych kwadratowych naczyń w dwóch rozmiarach (6 cm oraz 8cm) z naturalnym  woskiem palmowym, większe świece zapakowane w białe eleganckie pudełko. Wosk w tych świecach został zabarwiony w kolory odpowiadający zapachowi, dzięki czemu mogą ożywić, zarówno intensywnym zapachem jak i kolorem każde wnętrze.

Świece z naturalnego wosku palmowego podczas palenia nie wydzielają dymu, nie wywołują reakcji alergicznych, oraz bólu głowy (często spotykanej przypadłości przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, biodegradowalne, koszerne i ekologiczne, natomiast czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych.

Olejki zapachowe dodane do naszych świec mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników