Świece sojowe Black&White - Lanaline Ekologiczne Świece
55
archive,tax-product_cat,term-swiece-sojowe-black-white,term-55,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Black&White Świece sojowe

Naturalne świece i woski zapachowe

Black&White świece sojowe

Świece sojowe serii Black&White to świece zapachowe z najwyższej półki, wykonane ręcznie w małych seriach, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Doskonałe połączenie białego lub czarnego szkła z woskiem sojowym o intensywnych, urzekających zapachach, zapakowane w eleganckie czarne pudełko. Świeca sojowe Black&White to idealny luksusowy prezent zarówno dla bliskiej osoby jak również dla partnerów biznesowych. Klasyczna biało – czarna kolorystyka naszych świec zdobić będzie każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze.

Świece z wosku sojowego nie dymią podczas palenia, nie wywołują reakcji alergicznych, oraz bólu głowy (często spotykanej przypadłości przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, ekologiczne, koszerne i biodegradowalne, a ich czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych.

Olejki zapachowe dodane do naszych świec mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników