Woski zapachowe - Lanaline
32
archive,tax-product_cat,term-woski-zapachowe,term-32,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Woski zapachowe

Woski zapachowe sojowe i palmowe

Naturalne woski do kominków zapachowych, z wosku sojowego oraz palmowego. Woski są odpowiadnikami zapachów i kolorów naszych świec z serii Enjoy oraz Black & White. Dla osób które posiadają kominki, lubią zmieniać często zapachy i nie chcą kupować dużych świec, zakup wosków jest idealnym rozwiązaniem. Woski pakowane są po 8 sztuk, czyli około 50g.

Woski sojowe oraz palmowe nie dymią podczas palenia, nie wywołują żadnych reakcji alergicznych, jak również bólu głowy (często spotykanym problemie przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, ekologiczne, koszerne i biodegradowalne.

Olejki zapachowe dodane do naszych wosków mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.