Sojowe i Palmowe Woski Zapachowe, Woski Do Kominków - Lanaline
32
archive,tax-product_cat,term-woski-zapachowe,term-32,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Woski zapachowe

Naturalne świece i woski zapachowe

Woski zapachowe sojowe i palmowe

Naturalne woski do kominków zapachowych, z wosku sojowego oraz palmowego. Woski są odpowiadnikami zapachów i kolorów naszych świec z serii Enjoy oraz Black & White. Dla osób które posiadają kominki, lubią zmieniać często zapachy i nie chcą kupować dużych świec, zakup wosków jest idealnym rozwiązaniem. Woski pakowane są po 1 sztuce, 5 sztuk oraz 10 sztuk, jedna sztuka waży około 7g.

Woski sojowe oraz palmowe nie dymią podczas palenia, nie wywołują żadnych reakcji alergicznych, jak również bólu głowy (często spotykanym problemie przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, ekologiczne, koszerne i biodegradowalne.

Olejki zapachowe dodane do naszych wosków mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników