O nas - Lanaline
37
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-37,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O nas

Mała rodzinna firma

Lanaline to mała rodzinna firma tworząca z pasją i sercem świece zapachowe. Jako, iż od dawna interesowaliśmy się kosmetyką naturalną, ziołami. Wybór wosków padł od razu na 100% naturalny i ekologiczny wosk sojowy oraz palmowy.

Woski naturalne sojowe i palmowe

Woski naturalne sojowe i palmowe charakteryzują się tym, iż są uzyskiwane w 100% z roślin, nie dymią podczas palenia, są biodegradowalne, nie wywołują reakcji alergicznych, czas spalania jest nawet dwukrotnie większy w porównaniu ze świecami z wosków parafinowych.

Każdą świecę tworzymy ręcznie

Każdą świecę tworzymy ręcznie w niewielkich seriach z dbałością o najmniejsze detale, tak aby mogły nie tylko pięknie pachnieć ale również efektownie  prezentować się na Państwa stołach.